El marginal. Syndykat zbrodni (8)

El marginal. Syndykat zbrodni (8)

7.4/10

(El marginal)

serial kryminalny Argentyna 2016   od 16 lat
Występują:Juan Minujín, Martina Gusman, Gerardo Romano, Claudio Rissi
Reżyseria:Alejandro Ciancio, Luis Ortega, Javier Pérez
W skrócie:Antín proponuje Pastorowi współpracę. Ema nawiązuje kontakt z jednym z więźniów. Krewny mężczyzny pracuje w policji. Kobieta chce, by pomógł jej zbadać sprawę zaginięcia syna Pastora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miguel (Juan Minujín) jest przeciętnym argentyńskim policjantem. Niegdyś pewien wpływowy sędzia wyświadczył funkcjonariuszowi ogromną przysługę. Mężczyzna ma okazję spłacić swój dług - zgadza się stanąć pod fałszywym zarzutem przed sądem i trafia do więzienia w San Onofre. Ma za zadanie przeniknąć do zorganizowanej grupy, która jest odpowiedzialna za porwanie córki sędziego. Okazuje się jednak, że największym wyzwaniem dla Miguela będzie odzyskanie wolności i oczyszczenie z zarzutów. Argentyński serial został nagrodzony Grand Prix Jury na paryskim festiwalu Series Mania w 2016 roku.

W tym odcinku

Antín proponuje Pastorowi współpracę. Obiecuje mu, że oboje będą czerpać z niej korzyści. Tymczasem Ema nawiązuje kontakt z jednym z więźniów. Krewny mężczyzny pracuje w policji. Ema chce, by pomógł jej zbadać sprawę zaginięcia syna Pastora. Odrzucony Borges postanawia zemścić się na Antín. Planuje ukraść więzienną dostawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)