El marginal. Syndykat zbrodni (4)

El marginal. Syndykat zbrodni (4)

7.4/10

(El marginal)

serial kryminalny Argentyna 2016   od 16 lat
Występują:Juan Minujín, Martina Gusman, Gerardo Romano, Claudio Rissi
Reżyseria:Alejandro Ciancio, Luis Ortega, Javier Pérez
W skrócie:Sędzia Lunati spotyka się z bratem Pastora. Ten żąda pieniędzy w zamian za informacje dotyczące jego córki. W więzieniu Diosito i Pastor muszą pozbyć się ciała Morcilli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miguel (Juan Minujín) jest przeciętnym argentyńskim policjantem. Niegdyś pewien wpływowy sędzia wyświadczył funkcjonariuszowi ogromną przysługę. Mężczyzna ma okazję spłacić swój dług - zgadza się stanąć pod fałszywym zarzutem przed sądem i trafia do więzienia w San Onofre. Ma za zadanie przeniknąć do zorganizowanej grupy, która jest odpowiedzialna za porwanie córki sędziego. Okazuje się jednak, że największym wyzwaniem dla Miguela będzie odzyskanie wolności i oczyszczenie z zarzutów. Argentyński serial został nagrodzony Grand Prix Jury na paryskim festiwalu Series Mania w 2016 roku.

W tym odcinku

Sędzia Lunati spotyka się z bratem Pastora. Ten żąda pieniędzy w zamian za informacje dotyczące jego córki. W więzieniu Diosito i Pastor muszą pozbyć się ciała Morcilli. Tymczasem niespodziewana wizyta kobiety, którą przysłał sędzia, zaczyna budzić podejrzenia wśród więźniów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także