Ekipa na swoim (6)

Ekipa na swoim (6)

reality show Polska 2013   od 16 lat
W skrócie:Kolejne zadanie dotyczy imprez na zamówienie: wieczorów kawalerskich, panieńskich, karaoke. Ekipy dopiero na planie poznają szczegóły przyjęć, które muszą zorganizować. Mają na to tydzień.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drużyny przyjaciół z trzech miast: Częstochowy, Kielc i Torunia, walczą o możliwość poprowadzenia własnej piwiarni. Przez trzy miesiące uczą się pracy barmana, kelnera, menedżera i kucharza, poznając zasady funkcjonowania lokalu gastronomicznego. Wygra zespół, który jest nie tylko najbardziej zgrany, ale przede wszystkim najlepiej przygotowany do pokierowania własnym biznesem. Dwie finałowe ekipy wybierze jury: były piłkarz Radosław Majdan, psycholog Maria Rotkiel i barman Tomasz Cygiert. Zwycięzcę wyłonią jednak widzowie w głosowaniu SMS-owym. Show prowadzi Aleksandra Szwed.

Tym razem zadanie dotyczy imprez na zamówienie - wieczorów kawalerskich i panieńskich, czy też karaoke w gronie rodzinnym. Ekipy dopiero na planie poznają szczegóły przyjęć, które muszą zorganizować. Mają na to tylko tydzień.Czeka ich rywalizacja na każdym polu: od kuchni, przez bar, salę, po show na zaimprowizowanej scenie. Prowadząca ten program, Aleksandra Szwed towarzyszy cały czas uczestnikom i wspiera ich w tych zmaganiach. Po siedmiu dniach do lokali, zarządzanych przez poszczególne ekipy, przybywają Jurorzy: Radosław Majdan, Maria Rotkiel i Tomasz Cygiert, by ocenić jakość imprez, organizowanych na potrzeby tego konkursu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także