Dzika Ameryka: Padlinożercy z Yellowstone (4)

(America the Wild: Yellowstone Scavengers)

serial przyrodniczy USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Casey Anderson podróżuje po parku narodowym Yellowstone i przygląda się zachowaniem lokalnych padlinożerców. Obserwuje m.in. w jaki sposób radzą sobie z poszukiwaniem pożywienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Casey Anderson udaje się w głąb Ameryki Północnej. Znany podróżnik tropi zagrożone gatunki zwierząt. Podejmuje ekstremalne ryzyko, by dotrzeć do niedostępnych miejsc i odkryć nieposkromione siły natury. Zabiera widzów na wędrówkę po terenach, na których rządzi wyłącznie prawo natury. Rozbija obóz na dzikiej wyspie, aby obserwować agresywną watahę wilków. Wspina się wysoko do jaskiń zamieszkałych przez nietoperze wampiry. Organizuje nocną wyprawę do parku Yellowstone, aby stanąć oko w oko z niedźwiedziem grizzly. Musi też przetrwać na rozgrzanej pustyni, w mroźnej tundrze i gęstym lesie. Ścigając dzikie zwierzęta, ma się na baczności, aby samemu nie stać się zdobyczą.

W tym odcinku

Casey Anderson podróżuje po parku narodowym Yellowstone i przygląda się zachowaniem lokalnych padlinożerców. Obserwuje m.in. w jaki sposób radzą sobie z poszukiwaniem pożywienia wilki, lisy, skunksy i szopy.

Zobacz także