Dzień, który zmienił moje życie (90)

Dzień, który zmienił moje życie (90)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Znakomity fotograf Jan współpracuje z Markiem, właścicielem studia fotograficznego Studio Star. Tymczasem Sara, żona Jana, pragnie, by mąż rzucił pracę, ponieważ jest o niego zazdrosna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Znakomity fotograf Jan współpracuje z Markiem, właścicielem studia fotograficznego Studio Star. Tymczasem Sara, żona Jana, pragnie, by mąż rzucił pracę, ponieważ jest o niego zazdrosna. Ten obiecuje zerwać współpracę z Markiem po wykonaniu kolejnego dużego zlecenia - zrealizowania kampanii reklamowej nowych perfum pewnej znanej marki. Gdy właściciel Studio Star dowiaduje się o planach kolegi, knuje intrygę, by zatrzymać zdolnego fotografa. Namawia Karolinę, modelkę wybraną do kampanii, by uwiodła Jana. Sara nakrywa kochanków i zostawia męża. Dręczona wyrzutami sumienia modelka wyjawia Janowi całą prawdę. Ten rozprawia się z Markiem i zrywa z nim współpracę. Tonący w długach Marek podpala studio. W wyniku poniesionych obrażeń Jan trafia do szpitala. Druga historia. Anita i Paulina są przyjaciółkami, chociaż bardzo się od siebie różnią. Pierwsza z nich to ładna, przebojowa dziewczyna; druga jest skromna i ma lekką nadwagę. Anita spotyka się od jakiegoś czasu z Pawłem. Paulina zakochuje się w chłopaku przyjaciółki. Pewnego dnia dowiaduje się, że para miała wypadek samochodowy. O ile Anita wyszła z niego cało, o tyle Paweł jest sparaliżowany. Jego dziewczyna w końcu go rzuca, nie potrafi sobie poradzić z jego niepełnosprawnością. Pawłem opiekuje się Paulina. Wkrótce chłopak dostrzega w niej kogoś więcej niż nieśmiałą koleżankę byłej dziewczyny.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także