Dzień, który zmienił moje życie (64)

Dzień, który zmienił moje życie (64)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Joanna, dekoratorka wnętrz, nie wie, że jest oszukiwana. Hubert, jej kochanek, z pomocą naiwnej dziewczyny odnawia zdewastowane lokale, a następnie sprzedaje z dużym zyskiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Joanna nie posiada się ze szczęścia, kiedy jej kochanek proponuje jej wspólne zamieszkanie. Nie zniechęca jej nawet fakt, że ich przyszły dom jest w fatalnym stanie i wymaga dużo pracy. Dziewczyna - dekoratorka wnętrz z zawodu - nie zraża się jednak. Nie wie, że padła ofiarą oszustwa. Hubert, jej kochanek, i jego żona Renata, właścicielka agencji nieruchomości, od dawna kupują lokale w złym stanie, a następnie z pomocą naiwnej, zakochanej w Hubercie dziewczynie odnawiają mieszkania i sprzedają je z ogromnym zyskiem. Wszystko wychodzi na jaw dzięki Marcie, poprzednio okłamanej dziewczynie, która demaskuje parę oszustów. Druga historia. Tomasz pracuje jako ochroniarz zamożnego przedsiębiorcy z branży zbrojeniowej. Żona pracodawcy próbuje poderwać pracownika męża. Gdy Tomasz odrzuca jej zaloty, postanawia się na nim zemścić. Wmawia mężowi, że ochroniarz jest szpiegiem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także