Dzień, który zmienił moje życie (61)

Dzień, który zmienił moje życie (61)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Mateusz zdradza żonę z Niną. Kochanka staje się coraz bardziej zaborcza. Zaczyna wymagać by rzucił żonę. Po kolejnej awanturze Mateusz zrywa z nią. Nina postanawia się na nim odegrać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Mateusz Kwiatkowski zdradza żonę z Niną. On traktuje ją jak odskocznię od problemów w małżeństwie, ona uważa ich związek za coś poważniejszego niż tylko przelotny romans. Zaczyna wymagać od kochanka, by rzucił żonę. Po kolejnej awanturze Mateusz zrywa z nią. Wtedy zazdrosna Nina wysyła do niego swojego byłego partnera, by dał mu nauczkę. Nieoczekiwanie włamywacz staje oko w oko z żoną Mateusza, która pozbywa się natręta. Następnie żąda od męża wyjaśnień. Tymczasem Nina próbuje wyłudzić od Mateusza pieniądze. Małżonkowie z pomocą policji zastawiają zasadzkę na szantażystkę. Druga historia. Klaudia i Cyryl od lat tworzą szczęśliwy związek. Nieoczekiwanie po 6 latach nieobecności pojawia się wuj Cyryla - Maksymilian, znany malarz i wielbiciel pięknych kobiet. Krewny wprowadza w życie bratanka sporo zamieszania, gdy zaczyna podrywać jego żonę i namawiać ją, by pozowała mu do aktu. Cyryl zauważa, że Klaudia się zmieniła. Domyśla się, że kobieta ma romans. Nie podejrzewa nawet, że jego rywalem jest ktoś bardzo mu bliski.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także