Dzień, który zmienił moje życie (60)

Dzień, który zmienił moje życie (60)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Izabella zakochuje się w Marku. Córka kobiety cieszy się ze szczęścia matki. Nowy partner wprowadza się do ich domu. Szybko okazuje się, że ma inny pogląd na wychowanie 17- letniej Julii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Izabella zakochuje się w Marku. Nastoletnia córka kobiety cieszy się ze szczęścia matki. Nowy partner wprowadza się do ich domu. Szybko okazuje się, że ma nieco inny pogląd na wychowanie 17-letniej Julii niż Izabella. Wkrótce dochodzi do coraz częstszych kłótni z tego powodu. Mężczyzna z czasem staje się domowym tyranem. Druga historia. Pływaczki Monika i Martyna są w reprezentacji Polski juniorów. Od zawsze ze sobą rywalizują. Pewnego dnia dziennikarz Igor, przyjaciel Moniki, informuje ją, że w sieci opublikowano jej nagie zdjęcia. Sportsmenka podejrzewa o to Martynę. Szuka pocieszenia w ramionach Lidii, byłej trenerki i partnerki. Kobiety rozstały się, kiedy Monika dołączyła do reprezentacji kraju. Niebawem oszkalowana dziewczyna trafia na podejrzany ślad w torbie Lidii.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także