Dzień, który zmienił moje życie (57)

Dzień, który zmienił moje życie (57)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Pracoholik Jerzy przechodzi na emeryturę. Nie radzi sobie z nadmiarem wolnego czasu. Bohater drugiej historii, Marcin, zakochuje się w koleżance. Dziewczyna ukrywa fakt, że ma dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Jerzy, niegdyś zapracowany księgowy, w końcu przechodzi na emeryturę. Wszyscy się cieszą, że wreszcie sobie odpocznie i spędzi więcej czasu z żoną. Wszyscy - lecz nie on. Szybko okazuje się, że pracoholik nie radzi sobie z nadmiarem wolnego czasu. Wszystko mu przeszkadza, a najbardziej żona. Druga historia. Marcin poznaje bliżej swoją koleżankę ze studiów, Alicję. Szybko się w niej zakochuje. Okazuje się jednak, że dziewczyna skrywa pewien sekret - ma dziecko. Gdy matka chłopaka się o tym dowiaduje, postanawia zniszczyć związek syna.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także