Dzień, który zmienił moje życie (56)

Dzień, który zmienił moje życie (56)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Rafał i Klaudia planują ślub za pół roku. Przyszły pan młody, by uniknąć zaangażowania w organizację ceremonii, zatrudnia organizatorów wesel. Zakochuje się w Edycie, konsultantce ślubnej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Rafał i Klaudia planują ślub za pół roku. Przyszły pan młody, by uniknąć zaangażowania w organizację ceremonii, zatrudnia profesjonalnych organizatorów wesel. Nieoczekiwanie zakochuje się w Edycie, konsultantce ślubnej. Wkrótce narzeczona o wszystkim się dowiaduje. Wtedy też Rafał uświadamia sobie, że tak naprawdę kocha tylko Klaudię. Druga historia. 16-letnia Wiktoria wraca z obozu językowego. Jest szczęśliwa, ponieważ zakochała się. Początkowo rodzice chcą poznać wybranka córki, lecz wkrótce ojciec dziewczyny zaczyna być przeciwny temu związkowi. Okazuje się bowiem, że prawdopodobnie nowy chłopak Wiktorii jest jego synem. Zaraz po ślubie mężczyzna zdradził żonę z kobietą poznaną w Berlinie. Jego podejrzenia potwierdzają się. Wszyscy są w szoku.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także