Dzień, który zmienił moje życie (54)

Dzień, który zmienił moje życie (54)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Aniela i Józef tworzą dobraną parę. Oboje są na emeryturze, rozwiedzeni i po przejściach. Sytuacja nagle się zmienia, gdy mężczyzna poznaje Danielę. Zupełnie traci dla niej głowę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Aniela i Józef tworzą dobraną parę. Oboje są na emeryturze, rozwiedzeni i po przejściach. Sytuacja nagle się zmienia, gdy mężczyzna poznaje Danielę. Zupełnie traci dla niej głowę. Każe się wynosić Anieli z domu. Początkowo kobieta próbuje walczyć o miłość Józefa, lecz bezskutecznie. Musi znowu zacząć życie od nowa. Druga historia. Pewnego dnia Dorota i Eryk dostają wezwanie do zapłaty. Początkowo uważają, że zaszła jakaś pomyłka, zwłaszcza że dane widniejące na dokumentach nie do końca odpowiadają ich danym. Wkrótce konto Doroty zostaje zablokowane, a komornik zajmuje jej wypłatę. Kilka dni później przychodzi kolejne wezwanie do spłaty zaległych, wysokich rat. Małżonkowie muszą jak najszybciej wyjaśnić sprawę, zanim całkowicie pogrążą się w długach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także