Dzień, który zmienił moje życie (48)

Dzień, który zmienił moje życie (48)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Matylda od śmierci męża pozostaje sama. Mieszka z 16-letnim synem Markiem. Pewnego dnia wdowa bierze udział w konferencji na temat sposobów oszczędzania. Poznaje na niej pisarza Andrzeja.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Matylda Lewandowska od śmierci męża pozostaje sama. Mieszka tylko z 16-letnim synem Markiem. Pewnego dnia wdowa bierze udział w konferencji na temat sposobów oszczędzania. Poznaje na niej przystojnego Andrzeja Kunerę, obiecującego pisarza, który właśnie wydał swoją książkę za granicą. Matylda jest nim tak bardzo oczarowana, że decyduje się zainwestować wszystkie oszczędności w projekt filmu na podstawie jego powieści. Nastoletni Marek od początku jest nieufny wobec znajomości matki z Andrzejem i jego wizji sukcesów. Druga historia. Eliza i Jakub spodziewają się dziecka. Przyszły tata kupuje mikrokamerę, która w przyszłości ma pełnić funkcję elektronicznej niani. Postanawia przetestować urządzenie, dlatego montuje je w domu. Przypadkowo kamera nagrywa Elizę w dość wstydliwej sytuacji. Kobieta wraz z Marcinem, najlepszym przyjacielem Jakuba, zrobi wszystko, by mąż nie zobaczył kompromitujących materiałów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także