Dzień, który zmienił moje życie (23)

Dzień, który zmienił moje życie (23)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Laura, żona Tomasza, zakochuje się z wzajemnością w Fabianie, przyjacielu męża. Bohaterka drugiej opowieści, Halina, otrzymuje list od kobiety, która podaje się za jej córkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pewnego dnia Tomasz spotyka Fabiana, przyjaciela, którego nie widział od 15 lat. Zaprasza go do domu i przedstawia swoją żonę, Laurę. Tego wieczora Laura i Fabian zakochują się w sobie. Postanawiają się spotykać. Kobieta ma symulować depresję i trafić pod opiekę Fabiana, z zawodu lekarza psychiatry. Plan okazuje się genialny. Tomasz sam odsyła swoją żonę na terapię do przyjaciela. W drugiej opowieści 40-letnia Halina, wdowa po Henryku, otrzymuje list od 25-letniej Magdy. Młoda kobieta podaje się za jej córkę. Ponieważ Halina nie ma głowy do odbudowywania relacji z dzieckiem, które urodziła mając 16 lat, zapomina o sprawie. Dwa lata później dowiaduje się, że jej ukochany 14-letni Paweł, syn Henryka, zachorował na białaczkę. Chłopiec potrzebuje przeszczepu szpiku. Halina prosi o pomoc Magdę. Wkrótce wpada w tarapaty.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także