Dzień, który zmienił moje życie (15)

Dzień, który zmienił moje życie (15)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Patryk są braćmi, którzy jakiś czas temu stracili ze sobą kontakt. Po sześciu latach nieobecności Patryk pojawia się w życiu brata. Żona Eryka nie jest tym faktem zachwycona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Eryk i Patryk są braćmi, którzy jakiś czas temu stracili ze sobą kontakt. Po sześciu latach nieobecności Patryk pojawia się w życiu brata. Żona Eryka nie jest tym faktem zachwycona. Okazuje się, że dziesięć lat temu Patryk i jego obecna bratowa mieli ze sobą romans. Teraz mężczyzna usiłuje udowodnić bratu, że zasłużył na lepszą i wierniejszą kobietę niż jego żona. Bohaterką drugiej historii jest 19-letnia Julia. Dziewczyna, studentka medycyny i przyszła położna traci matkę. Kobieta ginie w wypadku samochodowym, a jej córka pozostaje bez środków do życia. Jedyną bliską osobą, jaka pozostała Julii jest jej chłopak Roman. Dziewczyna jest zaskoczona, gdy pewnego dnia przed drzwiami jej mieszkania stają Anna i Fryderyk. Sześćdziesięciolatkowie twierdzą, że są jej dziadkami.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także