Dzień, który zmienił moje życie (118)

Dzień, który zmienił moje życie (118)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Nastolatek stwierdza, że jego matkę uprowadzono z domu. Sam rusza jej na ratunek. Bohaterka drugiej historii przyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu lepszego życia. Zostaje zmuszona do prostytucji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisał je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Po stracie męża Karolina samotnie wychowuje nastoletniego syna i prowadzi rodzinną firmę. Chłopak obwinia ją o śmierć ojca i zupełnie ignoruje. Wychodzi na kolejną imprezę. Po powrocie do domu nie zastaje matki, widzi jedynie porozrzucane rzeczy. Domyśla się, że kobieta została uprowadzona. Gdy policja nie odbiera jego samochodu, postanawia sam pomóc matce. Druga historia. Zosia pochodzi z niewielkiej podlaskiej wsi. Przyjeżdża do Warszawy, by rozpocząć nowe, lepsze życie. Zaczyna szukać mieszkania przez biuro nieruchomości. Poznaje w nim Krzysztofa. W zamian za dach nad głową, mężczyzna zmusza dziewczynę do prostytucji.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także