Dżentelmeni i wieśniacy (6-ost.)

Dżentelmeni i wieśniacy (6-ost.)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Były żołnierz jednostki specjalnej Przemek mieszka w Warszawie. Prowadzi szkolenia biznesowe. Tymczasem z oddalonego 600 kilometrów od stolicy Mrzeżyna przyjedzie Jarek, pasjonat rybołówstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doskonale znana widzom formuła programu, w którym tym razem bohaterami są mężczyźni. W każdym odcinku dwóch panów z przeciwstawnych sobie światów na trzy dni zamienia się rolami i trafia do miejsc, które znają jedynie ze słyszenia. Duma facetów z miasta zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością życia na wsi. Chłopaki będą musieli zrezygnować z luksusowych aut na rzecz ciągnika, czy furmanki. Natomiast wiejscy gospodarze będą próbowali odnaleźć się w wielkomiejskich salonach. Wówczas okaże się, czy ceniący markowe ciuchy mężczyzna, będzie potrafił ubrać się w wiejskim lumpeksie, oraz czy gospodarz, który nie przywiązuje uwagi do wyglądu zniesie depilację całego ciała i sprosta trendom. Nie zabraknie też męskich porachunków i przepychanek.

W tym odcinku

Były żołnierz jednostki specjalnej Przemek mieszka w Warszawie. Posiada cechy typowego samca alfa. Jest organizatorem szkoleń dla ludzi biznesu. Jego pasją są zaś ekstremalne wyprawy, od Kirgistanu po Alaskę, oraz pisanie książek science fiction. Twierdzi, że uwielbia wyzwania i poradzi sobie w każdych warunkach. W nadmorskiej miejscowości czekają go jednak niezwykle trudne obowiązki. Na rybackim kutrze będzie musiał stawić czoła nie tylko nieokiełznanemu żywiołowi, ale również zapachowi ryb i chorobie morskiej. Tymczasem z oddalonego 600 kilometrów od Warszawy Mrzeżyna przyjedzie Jarek, pasjonat rybołówstwa. W stolicy będzie mógł szybko, ale w ryzykowny sposób, zarobić sporą sumę pieniędzy. Dowie się także, czym różni się płyta główna komputera od dmuchanej lalki, a w salonie medycyny estetycznej odkryje przed widzami nowe oblicze.