Dżentelmeni i wieśniacy 3 (5/8)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:W Wielkopolsce mieszka dżentelmen, którego jedynym zadaniem jest dbanie o swój wygląd. Pozna uroki skromnego życia pomocnika hydraulika ze wsi Sieśki, który prowadzi niewielkie gospodarstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria show, w którym dwóch panów z przeciwstawnych sobie światów na trzy dni zamienia się rolami i trafia do miejsc, które znają jedynie ze słyszenia. Duma mężczyzn z miasta zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością życia na wsi. Będą musieli zrezygnować z luksusowych aut na rzecz ciągnika czy furmanki. Natomiast wiejscy gospodarze będą próbowali odnaleźć się w wielkomiejskich salonach. Wówczas okaże się, czy ceniący markowe ciuchy mężczyzna będzie potrafił ubrać się w wiejskim lumpeksie oraz czy gospodarz, który nie przywiązuje uwagi do wyglądu, zniesie depilację całego ciała i sprosta trendom. Nie zabraknie też męskich porachunków i przepychanek.

W tym odcinku

W Wielkopolsce mieszka 38-letni dżentelmen, który kocha swoje życie. Wstaje późno, nie chodzi do pracy, a jedynym jego zadaniem jest dbanie o własny wygląd. Jego dziewczyna Magda prowadzi klinikę zajmującą się makijażem permanentnym, w związku z tym ona zarabia pieniądze, a partner je wydaje. Z kolei we wsi Sieśki żyje niezależny i wolny wieśniak. Mężczyzna prowadzi razem z mamą 8-hektarowe gospodarstwo, w którym mają jedynie 8 kóz i 20 kur. Miesięcznie bohater zarabia najniższą krajową jako pomocnik hydraulika. Żyje w bardzo skromnych warunkach, w środku lasu. Dżentelmen stanie zatem przed nie lada wyzwaniem.