Dżentelmeni i wieśniacy 3 (4/8)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Pochodzący z Portugalii Nuno Loreto pracuje jako doradca finansowy w amerykańskiej korporacji. Karol, rolnik z Podlasia, zajmuje się dużym gospodarstwem. Uczestnicy programu zamienią się miejscami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria show, w którym dwóch panów z przeciwstawnych sobie światów na trzy dni zamienia się rolami i trafia do miejsc, które znają jedynie ze słyszenia. Duma mężczyzn z miasta zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością życia na wsi. Będą musieli zrezygnować z luksusowych aut na rzecz ciągnika czy furmanki. Natomiast wiejscy gospodarze będą próbowali odnaleźć się w wielkomiejskich salonach. Wówczas okaże się, czy ceniący markowe ciuchy mężczyzna będzie potrafił ubrać się w wiejskim lumpeksie oraz czy gospodarz, który nie przywiązuje uwagi do wyglądu, zniesie depilację całego ciała i sprosta trendom. Nie zabraknie też męskich porachunków i przepychanek.

W tym odcinku

W Warszawie mieszka pochodzący z Portugalii Nuno Loreto. Dżentelmen pracuje jako doradca finansowy w amerykańskiej korporacji. Widok z siedemnastego piętra wieżowca bardzo mu się podoba. Mieszka tam, gdzie czuje się szczęśliwy, a nie tam, gdzie jest świetna pogoda. Zupełnie inaczej żyje rolnik z Podlasia, Karol. Mężczyzna posiada duży majątek i bydło. Jego gospodarstwo jest największe w okolicy. Mimo to wieśniak jest bardzo oszczędny i zimą przenosi się do mamy, żeby nie ogrzewać domu. Obaj uczestnicy na kilka dni całkowicie zmienią swoje życie.