Dwóch i pół 2: A Kosher Slaughterhouse Out in Fontana (7)

Dwóch i pół

sezon 2 odc. 7: A Kosher Slaughterhouse Out in Fontana

(Two and a Half Men: A Kosher Slaughterhouse Out in Fontana)

serial komediowy USA 2004
Występują:Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle
W skrócie:Jake źle odnosi się do swojej mamy. Chcąc dać chłopcu przykład, Charlie i Alan wydają przyjęcie na cześć swojej matki. Berta sugeruje, żeby jedzenie na imprezę przygotowała jej siostra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy dwóch braci. Charlie Harper (Charlie Sheen) prowadził niczym nieskrępowane życie zamożnego kawalera. Ta idylla kończyła się jednak, gdy wprowadził się do niego jego brat Alan (Jon Cryer) wraz ze swoim synem Jakiem (Angus T. Jones). Pomimo skomplikowanych relacji bracia znajdują nić porozumienia. Obaj kochają Jake'a i chcą stworzyć mu prawdziwy dom.

W tym odcinku

Jake coraz gorzej odnosi się do swojej mamy Judith. Chcąc dać chłopcu dobry przykład, Charlie i Alan postanawiają wydać na cześć swojej matki Evelyn przyjęcie, na którym chcą uczcić jej ostatnie sukcesy. Berta sugeruje, żeby jedzenie na imprezę przygotowała jej siostra, Daisy (Camryn Manheim), właścicielka firmy kateringowej. Tymczasem okazuje się, że Daisy właśnie rozstała się ze swoim mężem, przez co nie jest w najlepszym stanie emocjonalnym. Przyjęcie przyjmuje niezapomniany charakter.

Występują (pokaż wszystkich)