Drwale 8: Tipi śmierci (8)

Drwale 8: Tipi śmierci (8)

(Ax Men: Teepee of Death)

reality show USA 2014-2015   od 12 lat
W skrócie:Shelby i Bob próbują poradzić sobie z cennym cyprysem. Z kolei ekipa Zitterkopfa mierzy się z plątaniną drzew, która stanowi zagrożenie. Na Alasce Papac decyduje się na ryzykowną metodę wyrębu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ósma edycja wciągającego reality show o ludziach, którzy wykonują bardzo ciężką i niebezpieczną pracę. Drwale z Ameryki Północnej dobrze zarabiają, ale ich fach wiąże się z narażaniem zdrowia i życia. W tym sezonie zobaczymy zmagania i przygody ekip znanych z poprzednich serii, m.in. Rygaard Logging ze stanu Waszyngton, Chapman Logging z Florydy i Swamp Man Logging z Luizjany. Dołączą do nich dwie nowe załogi: Triack Resources z Kolumbii Brytyjskiej oraz Zitterkopf & Sons Logging - firmy, która działa w zachodnich stanach.

Aby nie dopuścić do większych opóźnień, weterani w ekipie Rygaarda uciekają się do tradycyjnych metod. W krainie Bayou Shelby i Bob natykają się na cenny cyprys, ale pozyskanie go okazuje się bardzo trudne. W Wyoming ekipa Zitterkopfa musi uporać się z niebezpieczną plątaniną kłód. Na Alasce załoga Papaca decyduje się na jedną z najbardziej ryzykownych metod wyrębu. Na Florydzie Dreadknots mają dobrą passę, z kolei ekipie Chapmana grozi wcześniejsze zakończenie sezonu z powodu awarii sprzętu. Tymczasem w Kolumbii Brytyjskiej Triack Resources zmagają się z falą upałów.