Drużyna A (18)

Drużyna A (18)

(The A-Team: The Duke of Whispering Pines)

serial sensacyjny USA 1986   od 12 lat
Występują:George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict
Reżyseria:Sidney Hayers
W skrócie:Kiedy B.A. dowiaduje się, że zaginął mąż Debry, jego miłości z lat szkolnych, postanawia jej pomóc. Drużyna A zaczyna poszukiwania. Wkrótce Murdock trafia na ślad pilnie strzeżonej kopalni złota.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy czterech fałszywie oskarżonych o złamanie prawa weteranów wojny w Wietnamie, którzy zdecydowali się zostać najemnikami. Pułkownik John "Hannibal" Smith (George Peppard), sierżant Bosco Albert "B.A." Baracus (Mr. T), porucznik Templeton "Buźka" Peck (Dirk Benedict) i kapitan Howling "Mad" Murdock (Dwight Schultz) działają na granicy prawa, walcząc z przestępcami i szukając możliwości oczyszczenia się z zarzutów.

W tym odcinku

B.A. postanawia pomóc swojej miłości z lat szkolnych, gdy dowiaduje się, że mąż Debry, Jason Duke, zaginął. Drużyna A zaczyna poszukiwania. Wkrótce Murdock trafia na ślad kopalni złota, której strzeże kilkunastu uzbrojonych ludzi. Hannibal postanawia wykupić licencję na wydobywanie tego szlachetnego metalu w sąsiednim szybie. Okazuje się, że wcześniej dokonano napadu na opancerzoną furgonetkę przewożącą sztabki złota. Rabusie ukryli auto w starej kopalni. Aby sprzedać złoto na rynku, porwali Duke'a, który był specem od międzynarodowych inwestycji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także