Druga twarz 3 (12-ost.)

Druga twarz 3 (12-ost.)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański, Marcin Tyszka
W skrócie:Malwina Wędzikowska spotka się z bohaterką, której wygląd jest porównywany do wizerunku kobiet do towarzystwa. Łukasz Urbański zastosuje terapię szokową, by uzmysłowić jej problem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca Karolina Gilon pomaga osobom, które swoim wizerunkiem wywołują niechęć otoczenia. W tym sezonie wspomogą ją nie tylko fotograf Marcin Tyszka, fryzjer Łukasz Urbański i stylistka Malwina Wędzikowska, ale także znany muzyk Mariusz "Demon" Dzwonek i kultowy krakowski barman Jacek "Kaka" Jenczewski. Eksperci sięgną po niecodzienne metamorfozy i prowokacje. Sprawdzą m.in., jak dzieci reagują na kolczyki w twarzy, czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy i czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie przy negocjacjach biznesowych.

Malwina Wędzikowska spotka się z bohaterką, której wygląd jest porównywany do wizerunku kobiet do towarzystwa. Łukasz Urbański zastosuje terapię szokową, by uzmysłowić jej problem. Kolejna bohaterka w pogoni za pięknem posunęła się zbyt daleko. Na zakończenie jej metamorfozy posypie się szkło. Spore poruszenie wywoła mężczyzna, którego życie wywróciło się do góry nogami. Jego metamorfoza będzie wymagała nieszablonowego podejścia. Karolina Gilon zdecyduje się na eksperyment. Jeden z uczestników zniszczy zdjęcie zrobione przez Marcina Tyszkę. W programie pojawi się również modelka Renata Kaczoruk.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także