Druga twarz 2 (4/8)

Druga twarz 2 (4/8)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański, Marcin Tyszka
W skrócie:Magda ma kompleksy na punkcie pośladków. Kamil pragnie zostać gwiazdą disco polo. Dzięki niemu Malwina Wędzikowska odkryje talent do pisania hitów. Karolina zaś chce pozbyć się tatuażu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca Karolina Gilon dokłada wszelkich starań, aby pomóc ludziom, którzy swoim nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem wywołują niechęć otoczenia. W metamorfozie bohaterów pomogą jej uznani eksperci od wizerunku - Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański i Marcin Tyszka. Razem z nimi spróbuje znaleźć kompromis pomiędzy potrzebą wyróżnienia i akceptacji. Prezenterka wykorzysta do osiągnięcia celu niecodzienne metody i prowokacje. Bohaterowie ujrzą swoje nowe oblicze i dostaną szansę na zupełnie inne życie.

Magda ma kompleksy na punkcie swoich pośladków. Podczas konsultacji Marcin Tyszka oceni wygląd współprowadzących i uczestniczki. Karolina Gilon jest obecna w trakcie zabiegu na intymnej części ciała dziewczyny. Drugi bohater odcinka, Kamil, pragnie zostać gwiazdą disco polo. Dzięki niemu Malwina Wędzikowska odkryje w sobie talent do pisania hitów muzyki tanecznej. Zanim zgodzi się on na strzyżenie, prosi Łukasza Urbańskiego, żeby podpisał pewne oświadczenie. Karolina chce pozbyć się tatuażu. Na jej ręce pojawi się nowy wzór, ale eksperci zmienią też wygląd uczestniczki. W odcinku dojdzie również do oszustwa; spór rozstrzygnie nagranie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)