Druga szansa (3)

Druga szansa (3)

6.8/10
serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Katarzyna Herman, Małgorzata Kożuchowska, Magda Boczarska, Bartłomiej Świderski
W skrócie:Monika postanawia więcej nie wracać do szpitala, w którym odpracowuje karę. Stara się o przydział w innym miejscu. Próbuje też ustalić sprawcę swoich kłopotów. Oskarża swoją największą konkurentkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) to producentka telewizyjna i agentka gwiazd. Jest współczesną kobietą sukcesu - silną, atrakcyjną, pracowitą oraz pewną siebie. Wiedzie pozornie idealne życie, u szczytu kariery zawodowej, mając pieniądze, a u boku przystojnego mężczyznę. Właśnie planuje huczne obchody czterdziestych urodzin. Niestety, traci to wszystko w wyniku intrygi. W jednej chwili zostaje bez pracy i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu. Trafia do aresztu, karę odbywa wykonując prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy zostaje całkiem sama - zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń, nadziei. Serial, poprzez losy Moniki i pozostałych bohaterów, próbuje dać odpowiedź na pytanie, co jest w życiu najważniejsze. Pokazuje też, jak łatwo pogubić się w dzisiejszym świecie, a także w jaki sposób wykorzystać drugą szansę daną od losu. W serialu zaprezentowane zostaną również kulisy świata show-biznesu oraz mechanizmy, które rządzą tym światem.

W tym odcinku

Monika postanawia więcej nie wracać do szpitala, w którym odpracowuje karę. Stara się o przydział w innym miejscu. Tymczasem placówkę odwiedza kuratorka sądowa. Kobieta sprawdza, czy Borecka odbyła karę. Jej nieobecność ukrywa Marcin. Jednocześnie wysyła panią Jadzię, by sprowadziła Monikę z powrotem. Była agentka gwiazd stara się znaleźć sprawcę swoich kłopotów. Oskarża największą konkurentkę, Annę Starczyńską (Katarzyna Herman). Gazety piszą o romansie Jakuba Zeita z Sarą Daymer (Magda Boczarska). Mieszkanie Lidki, siostry Moniki, odwiedza komornik. Okazuje się, że mąż kobiety, Grzegorz, nie powiedział jej o kłopotach finansowych. Dzięki pani Jadzi Borecka wraca do szpitala. Przed wejściem do budynku spotyka Justynę (Magda Berus), z którą dzieliła celę na komisariacie. Prosi ona o zorganizowanie koncertu jej matki, niegdyś znanej jazzmanki. Później Monika dowiaduje się, że Marcin ukrył jej nieobecność przed kuratorką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także