Dragons' Den - jak zostać milionerem (6)

Dragons' Den - jak zostać milionerem (6)

reality show Polska 2011   od 12 lat
W skrócie:Początkujący przedsiębiorcy przekonują inwestorów do swoich pomysłów na dochodowy biznes. W zamian za wsparcie finansowe muszą przekazać jurorom część udziałów swojej firmy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wiosną 2011 roku po raz pierwszy pojawia się na antenie polska edycja międzynarodowego hitu "Dragons Den". Uczestnikami programu są przedsiębiorcy, wynalazcy i odkrywcy mający ciekawe pomysły na rozkręcenie dochodowego interesu. Swoje projekty przedstawiają piątce inwestorów, którzy decydują, czy warto sfinansować je z własnych funduszy. W polskiej wersji będą to: krakowski przedsiębiorca, inwestor i producent filmowy Grzegorz Hajdarowicz, Anna Garwolińska, właścicielka jednej z najbardziej dochodowych polskich firm public relations, prezes i największy akcjonariusz spółki Bakalland S.A, Marian Owerko, Maciej Kaczmarski, czołowy polski przedsiębiorca działający na rynku usług finansowych oraz prezes funduszu inwestycyjnego Xevin Investments, Krzysztof Golonka. Każdy z uczestników musi zadeklarować sumę, którą planuje uzyskać od inwestorów i wypełnić swoje zobowiązania. Początkujący biznesmeni starać się będą o dofinansowania w wysokości od kilkudziesięciu tysięcy do kilkudziesięciu milionów złotych. Gospodarzem programu jest Paweł Orleański. Uczestnicy dzielą się z nim swoimi wrażeniami po spotkaniach z inwestorami.

Początkujący przedsiębiorcy starają się przekonać inwestorów do swoich pomysłów na dochodowy biznes. W zamian za wsparcie finansowe uczestnicy programu muszą przekazać jurorom część udziałów swojej firmy. Ich wysokość będzie zależała od negocjacyjnych umiejętności przedsiębiorców. W tym odcinku inwestorzy zapoznają się między innymi z projektem internetowego systemu odzieżowego, wyjątkowo lekkiego pojazdu powietrznego oraz z niezawodnym sposobem gaszenia pożarów.

Twórcy (pokaż wszystkich)