Dr House 6 (5)

Dr House

sezon 6 odc. 5

(House M.D.: Instant Karma)

serial obyczajowy USA 2009   od 12 lat
Występują:Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard
Reżyseria:Greg Yaitanes
W skrócie:Jack, syn miliardera Randalla, cierpi na uporczywe bóle brzucha. Randall jedzie do szpitala. Domaga się, by synem zajął się doktor House.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Jack, syn miliardera Roya Randalla, skarży się na silne bóle brzucha. Lekarze wezwani przez ojca nie potrafią zdiagnozować choroby i ulżyć chłopcu w cierpieniach. Zdesperowany mężczyzna jedzie do kliniki Princeton-Plainsboro i domaga się od władz szpitala, by jego synem zajął się House. Doktor i jego zespół kierują chłopca na badania, które pomogą w odkryciu źródeł choroby. Gdy mimo ich starań stan chłopca gwałtownie się pogarsza, Randall zaczyna szukać pozamedycznych przyczyn choroby syna. Dochodzi do wniosku, że to pieniądze sprowadziły na jego rodzinę nieszczęście. By odwrócić fatum i uratować syna, postanawia pozbyć się majątku. Foreman i Chase przygotowują referat o przyczynie śmierci afrykańskiego dyktatora Dibali. Trzynastka szykuje się do wyjazdu za granicę. Odkrywa, że ktoś włamał się do jej skrzynki mailowej i odwołał rezerwację na przelot do Tajlandii. Podejrzewa o sabotaż House'a.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także