Dr House 6 (13)

Dr House

sezon 6 odc. 13

(House M.D.: Moving the Chains)

serial obyczajowy USA 2010   od 12 lat
Występują:Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard
Reżyseria:David Straiton
W skrócie:Do szpitala trafia zawodnik futbolu amerykańskiego, który dostał napadu szału na treningu. Sprawa jest pilna. Za kilka dni sportowiec musi wystąpić w meczu, który przesądzi o jego karierze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Do szpitala Princeton-Plainsboro trafia młody zawodnik futbolu amerykańskiego. Mężczyzna dostał napadu szału na treningu. Lekarze nie mają zbyt wiele czasu na postawienie właściwej diagnozy. Za kilka dni sportowiec musi wystąpić w meczu, który przesądzi o losach jego dalszej kariery. W tym samym czasie w przychodni do House'a zgłasza się żołnierz, który próbuje uniknąć służby w Iraku. Lekarz od razu orientuje się, że mężczyzna symuluje chorobę. Brat Foremana wychodzi z więzienia. Gregory na złość koledze postanawia zatrudnić chłopaka w szpitalu. House i Wilson kłócą się o jedyną wannę w nowym mieszkaniu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)