Dowody zbrodni 2: Dzika kraina (1/23)

Dowody zbrodni 2: Dzika kraina (1/23)

(Cold Case: The Badlands)

serial kryminalny USA 2004   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry
Reżyseria:Tim Matheson
W skrócie:Lilly prowadzi śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa w pewnej restauracji. Jedną z ofiar jest pomocnik kelnera. Feralnej nocy doszło do awantury, w której uczestniczyli przesłuchiwani.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris), jedyna kobieta w wydziale zabójstw policji w Filadelfii, wznawia umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Gdy zdarza się, że nie potrafi sobie poradzić sama, wtedy szuka pomocy u swego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford), twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Lilly prowadzi śledztwo dotyczące potrójnego zabójstwa w pewnej restauracji. Jedną z ofiar był chłopak, który pracował tam jako pomocnik kelnera. Detektywi przesłuchują kolejno brata ofiary, kelnerkę i lokalnego bandytę. Feralnej nocy w restauracji doszło do awantury, w której uczestniczyli również przesłuchiwani obecnie świadkowie. Detektywi docierają także do mężczyzny zatrudnionego w kuchni i do gangstera, który przyjaźnił się z zamordowanym chłopcem. Detektyw Lilly Rush i jej zaufany współpracownik Scotty Valens ustalają, co wydarzyło się w noc zabójstwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)