Dowód niewinności: Wyznanie win (3)

Dowód niewinności: Wyznanie win (3)

(Proven Innocent: A Minor Confession)

serial obyczajowy USA 2019   od 12 lat
Występują:Clare O'Connor, Rachelle Lefevre, Riley Smith, Russell Hornsby
Reżyseria:Elodie Keene
W skrócie:Kościół Easy'ego zgłasza kancelarii przypadek Williama Hurstona, który został skazany za zabójstwo w wieku 14 lat na podstawie wymuszonego przyznania się do winy. Bellows mści się na Madeline.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kiedy Madeline Scott miał osiemnaście lat, została razem z bratem Levim niesłusznie oskarżona o morderstwo i skazana. Ich sprawa odbiła się szerokim echem w mediach, a sama Medaline stała się przedmiotem obsesji mediów oraz żądnego sensacji społeczeństwa. Odzyskała wolność dopiero po dziesięciu latach. Pomógł jej prawnik Easy Boudreau, z którym teraz wspólnie prowadzi kancelarię prawniczą, zajmującą się sprawami niesłusznie skazanych. W ich zespole jest również m.in. śledczy Bodie Quick oraz dyrektor ds. komunikacji Violet Price, która tworzy podcasty o badanych przestępstwach. Mimo licznych wrogów, takich jak Gore Bellows, prokurator, który wciąż wierzy w jej winę, Madeline staje w obronie innych, nie ustając w poszukiwaniach prawdziwego sprawcy morderstwa, za które została skazana.

W tym odcinku

Kościół Easy'ego zgłasza kancelarii przypadek Williama Hurstona, który został skazany za zabójstwo w wieku 14 lat na podstawie wymuszonego przyznania się do winy. Tymczasem Bellows mści się na Madeline, wykorzystując rodzinę Rosemary. Sprawa Williama porusza Easy'ego. Mężczyzna próbuje odbudować więź z nastoletnim synem. Madeline znajduje nowy trop w śledztwie dotyczącym śmierci Rosemary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)