Dowód niewinności: Pilot (1)

Dowód niewinności: Pilot (1)

(Proven Innocent: Pilot)

serial obyczajowy USA 2019   od 12 lat
Występują:Clare O'Connor, Rachelle Lefevre, Riley Smith, Russell Hornsby
Reżyseria:Patricia Riggen
W skrócie:Madeline prowadzi kancelarię wraz z prawnikiem Easym, który pomógł ją uwolnić po 10 latach więzienia. Madeline ie ustaje również w poszukiwaniach sprawcy zbrodni, za którą została skazana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kiedy Madeline Scott miał osiemnaście lat, została razem z bratem Levim niesłusznie oskarżona o morderstwo i skazana. Ich sprawa odbiła się szerokim echem w mediach, a sama Medaline stała się przedmiotem obsesji mediów oraz żądnego sensacji społeczeństwa. Odzyskała wolność dopiero po dziesięciu latach. Pomógł jej prawnik Easy Boudreau, z którym teraz wspólnie prowadzi kancelarię prawniczą, zajmującą się sprawami niesłusznie skazanych. W ich zespole jest również m.in. śledczy Bodie Quick oraz dyrektor ds. komunikacji Violet Price, która tworzy podcasty o badanych przestępstwach. Mimo licznych wrogów, takich jak Gore Bellows, prokurator, który wciąż wierzy w jej winę, Madeline staje w obronie innych, nie ustając w poszukiwaniach prawdziwego sprawcy morderstwa, za które została skazana.

W tym odcinku

Madeline prowadzi kancelarię wraz z prawnikiem Easym, który pomógł ją uwolnić po 10 latach więzienia. W zespole są jeszcze śledczym Bodi oraz specjalistką od komunikacji Violet. Mimo licznych wrogów, takich jak Gore Bellows, prokurator, który wciąż wierzy w jej winę, Madeline staje w obronie innych. Nie ustaje również w poszukiwaniach prawdziwego sprawcy morderstwa, za które została skazana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także