Dowód niewinności: Ciężar prawdy (2)

Dowód niewinności: Ciężar prawdy (2)

(Proven Innocent: The Burden of Truth)

serial obyczajowy USA 2019   od 12 lat
Występują:Clare O'Connor, Rachelle Lefevre, Riley Smith, Russell Hornsby
Reżyseria:Howie Deutch
W skrócie:Kancelaria otwiera sprawę Tamary, ofiary gwałtu, która została skazana za zabójstwo. Madeline staje w obronie Leviego, który wpadł w kłopoty. Prawniczka poznaje pewną tajemnicę z jego przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kiedy Madeline Scott miał osiemnaście lat, została razem z bratem Levim niesłusznie oskarżona o morderstwo i skazana. Ich sprawa odbiła się szerokim echem w mediach, a sama Medaline stała się przedmiotem obsesji mediów oraz żądnego sensacji społeczeństwa. Odzyskała wolność dopiero po dziesięciu latach. Pomógł jej prawnik Easy Boudreau, z którym teraz wspólnie prowadzi kancelarię prawniczą, zajmującą się sprawami niesłusznie skazanych. W ich zespole jest również m.in. śledczy Bodie Quick oraz dyrektor ds. komunikacji Violet Price, która tworzy podcasty o badanych przestępstwach. Mimo licznych wrogów, takich jak Gore Bellows, prokurator, który wciąż wierzy w jej winę, Madeline staje w obronie innych, nie ustając w poszukiwaniach prawdziwego sprawcy morderstwa, za które została skazana.

W tym odcinku

Kancelaria otwiera sprawę Tamary Folsom, ofiary gwałtu, która została bezpodstawnie skazana za zabójstwo. Madeline staje także w obronie Leviego, który wpadł w kłopoty. Prawniczka poznaje jednak pewną tajemnicę z jego przeszłości, przez co zaczyna wątpić w jego niewinność. Tymczasem Easy stara się znaleźć równowagę między pracą a życiem rodzinnym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)