Domowe rewolucje 4 (6/8)

Domowe rewolucje 4 (6/8)

program rozrywkowy   od 12 lat
W skrócie:Kasia po dwudziestu latach wraca do domu rodzinnego. Mieszkanie nie było remontowane od wielu lat i zaczyna się rozpadać. Oprócz tego przestrzeń jest pełna niepotrzebnych szpargałów i gratów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska zjawi się w mieszkaniach kolejnych ośmiu rodzin, by poddać je gruntownym metamorfozom. Usuwa stare meblościanki, poniszczone glazury i nagromadzone przez lata niepotrzebne przedmioty. Nadaje odnawianym wnętrzom spójny styl, szukając nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. W ten sposób może też dać lokatorom szansę na życiowe zmiany.

Kasia po dwudziestu latach wraca do swego domu rodzinnego. Mieszkanie nie było remontowane od wielu lat, przez co powoli zaczyna się rozpadać. Oprócz tego przestrzeń jest pełna niepotrzebnych szpargałów i gratów. Dorota Szelągowska musi zmierzyć się nie tylko z zagraconym wnętrzem, ale także z wymagającą właścicielką. Kasia na spotkanie z prowadzącą przygotowała ręcznie spisaną listę oczekiwań względem rewolucji. Projektantka ma pewne pomysły na zmianę dwupokojowego mieszkania, jednak konieczny będzie kompromis, który zadowoli zleceniodawczynię.

Zobacz także