Domisie: Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole

Domisie: Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole

program dla dzieci   b.o.
W skrócie:Amelka przygotowuje Domisiakom zupę według nowego przepisu. Bazyli i Eryk grymaszą i nie chcą jej jeść. Pysia tłumaczy im, że powinni chociaż spróbować. Amelce jest przykro z powodu ich zachowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przyjaciele Amelka, Pysia, Magda, Bazyli i Eryk to mieszkańcy magicznej krainy Domisiowa. Amelka ma dar opowiadania bajek, Pysia zachęca do śpiewania piosenek, Bazyli zaprasza do gier i rozwiązywania quizów, a Eryk zaznajamia maluchy z multimediami. Sympatyczne skrzaty uczą najmłodszych widzów jak pomagać innym i czym jest prawdziwa przyjaźń. Poprzez zabawę pokazują przedszkolakom świat i przekazują, jak wykonywać proste czynności.

Amelka przygotowuje Domisiakom zupę według nowego przepisu. Bazyli i Eryk grymaszą i nie chcą jej jeść. Pysia tłumaczy im, że powinni chociaż spróbować. Amelce jest przykro, a Czajnik i Podusia są oburzeni zachowaniem chłopaków. Tymczasem naburmuszeni Eryk i Bazyli wyruszają na poszukiwanie czegoś, co będzie im smakowało. Spotkane po drodze żaby proponują im komary i muchy, sójka mszyce, a Strachowyj przypaloną jajecznicę, śmierdzące grzybki i stary makaron. Głodne Domisiaki wracają do domu i postanawiają już nigdy więcej nie grymasić.

Zobacz także