Domisie: A nie mówiłam

Domisie: A nie mówiłam

program dla dzieci Polska 2013   b.o.
W skrócie:Amelka i Bazyli przygotowują się do konkursu kulinarnego. Pysię i Eryka złości to, że Amelka ciągle przypomina im o myciu rąk. Znudzone Domisie robią zawody, kto szybciej wejdzie na drzewo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przyjaciele Amelka, Pysia, Magda, Bazyli i Eryk to mieszkańcy magicznej krainy Domisiowa. Amelka ma dar opowiadania bajek, Pysia zachęca do śpiewania piosenek, Bazyli zaprasza do gier i rozwiązywania quizów, a Eryk zaznajamia maluchy z multimediami. Sympatyczne skrzaty uczą najmłodszych widzów jak pomagać innym i czym jest prawdziwa przyjaźń. Poprzez zabawę pokazują przedszkolakom świat i przekazują, jak wykonywać proste czynności.

Amelka i Bazyli przygotowują się do konkursu kulinarnego. Pysia i Eryk nudzą się i zaczynają im przeszkadzać. Dodatkowo złości ich fakt, iż Amelka ciągle przypomina o myciu rąk i właściwym zachowaniu. Znudzone Domisie ignorują ją i robią zawody, kto szybciej wejdzie na drzewo. Zabawa ta jednak źle się kończy, a Domisie uświadamiają sobie, że dobrych rad należy słuchać.

Zobacz także