Dom nie do poznania 9 (254)

Dom nie do poznania 9 (254)

(Extreme Makeover: Home Edition 9: The Rhodes Family)

reality show USA 2011-2012   od 7 lat
W skrócie:Ekipa kontynuuje budowę domu dla rodziny Rhodesów. Michael Moloney rywalizuje z grupą dzieci w konkursie na świąteczne ozdoby, a Ty Pennington zbiera prezenty dla biednych dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko budując go prawie od podstaw. Wnętrza wykańczają zgodnie z gustem właścicieli, wyposażając w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas gospodarze budynku przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych wyzwaniach Ty'a wspierają projektanci: Johnny Littlefield, Tracy Hutson, Paul DiMeo i nowa w drużynie - Sabrina Soto.

Ekipa programu kontynuuje budowę domu dla rodziny Rhodesów z Columbus w stanie Ohio. Tymczasem Michael Moloney w imieniu wszystkich projektantów rywalizuje z grupą okolicznych dzieci w konkursie na najpiękniejsze ozdoby bożonarodzeniowe. Natomiast Ty Pennington koordynuje akcję zbierania prezentów dla biednych dzieci. W akcję włącza się popularny zespół Journey. Podczas gdy na placu budowy trwają prace wykończeniowe, Rhodesowie spędzają wakacje w San Diego. Wkrótce dociera do nich kolejna wspaniała informacja - ekipa programu spłaciła kredyt na ich dom. Mimo że był stary i zrujnowany, nadal nie był ich własnością. Odtąd nie muszą się już martwić zaległymi ratami. Te wspaniałe święta Rhodesowie zapamiętają na długo.

Twórcy (pokaż wszystkich)