Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Dawne rany - część 1 (93)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Dawne rany - część 1 (93)

7.8/10

(Der Bergdoktor: Alte Wunden - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2015   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel Barth
W skrócie:Po śmierci rodziców Lena prowadzi dom i gospodarstwo. Tobias zaczyna rościć sobie prawa do spadku. Podaje się za męża matki Leny. Dziewczyna nie wytrzymuje zaistniałej sytuacji i dostaje zapaści.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Po śmierci rodziców 17-letnia Lena Strickler samotnie prowadzi dom i gospodarstwo. Tobias Berger zaczyna rościć sobie prawa do spadku. Podaje się za prawowitego męża matki Leny. Dziewczyna nie wytrzymuje zaistniałej sytuacji i dostaje zapaści. Martinowi udaje się doprowadzić pacjentkę do stabilnego stanu, ale badania w klinice każą postawić niepokojącą diagnozę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także