Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból życia - część 1 (145)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból życia - część 1 (145)

7.7/10

(Der Bergdoktor: Lebensangst - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2018   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel Barth
W skrócie:Martin uważa, że Ludwig ma zły wpływ na Lilli. Na domiar złego Hans zamierza zatrudnić wuja w gospodarstwie. Sprzeciwia się tym woli Lisbeth, która zabroniła ostatnio szwagrowi kolejnych wizyt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Martin uważa, że Ludwig ma zły wpływ na Lilli. Na domiar złego Hans zamierza zatrudnić wuja w gospodarstwie. Sprzeciwia się tym woli Lisbeth, która zabroniła ostatnio szwagrowi kolejnych wizyt. Choć Martin się z nią zgadza, jego profesja nie pozwala mu porzucić wuja. Problemy zdrowotne Ludwiga okazują się bowiem poważniejsze, niż przypuszczał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także