Doktor Who (2)

Doktor Who (2)

(Doctor Who: The End of the World)

serial SF Kanada/Wielka Brytania 2005   od 7 lat
Występują:David Tennant, Billie Piper, Camille Coduri
Reżyseria:Euros Lyn
W skrócie:Rose zgodziła się pomagać Doktorowi w niezwykłych misjach. Jego wehikułem przenoszą się w przyszłość o pięć miliardów lat. Ze stacji kosmicznej obserwują zagładę Ziemi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rose Tyler wiedzie spokojne życie, pracując w sklepie w Londynie. Pewnego dnia wszystko się zmienia - manekiny w sklepie ożywają i próbują ją zabić. Niespodziewanie ratuje ją człowiek, który przedstawia się jako Doktor. Nieoczekiwanie Rose trafia w sam środek walki Doktora z obcymi, którzy chcą zdobyć Ziemię i zniszczyć ludzkość. Okazuje się, że Doktor również jest obcym, ostatnim przedstawicielem swojej rasy, podróżującym w czasie i przestrzeni, by walczyć ze złem. Tak zaczyna się niesamowita przygoda Rose, która wraz z Doktorem odwiedzi różne miejsca i różne epoki, aby ratować ludzkość przed zagładą i stawiać czoła różnym wrogom - robotom, obcym i ludziom. Rose dowie się również, że nie można bezkarnie zmieniać biegu wydarzeń - przy próbie ingerencji w los jej ojca przyciągnie uwagę Żniwiarzy.

W tym odcinku

Rose Tyler zgodziła się pomagać Doktorowi w jego niezwykłych misjach. Jego wehikułem przenoszą się w przyszłość o pięć miliardów lat. Z pokładu stacji kosmicznej obserwują zagładę Ziemi, która eksploduje pod wpływem działania Słońca. Razem z nimi oglądają to androidy i istoty przybyłe z innych planet. Dochodzi do groźnej awarii osłon chroniących stację orbitalną przed promieniami. W tym samym czasie jedna z zaproszonych istot znika w tajemniczych okolicznościach. Doktor podejmuje się rozwiązać zagadkę i uratować wszystkich przed zagładą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)