Doktor Who 2 (13-ost.)

Doktor Who 2 (13-ost.)

(Doctor Who: Doomsday)

serial SF Kanada/Wielka Brytania 2006   od 7 lat
Występują:David Tennant, Billie Piper, Noel Clarke, Camille Coduri
Reżyseria:Graeme Harper
W skrócie:Po opanowaniu całej Ziemi cybermeni muszą zmierzyć się z Dalekami, przybyłymi z innego wymiaru. Dalekowie, odwieczni wrogowie Doktora Who, uruchamiają swoją tajemniczą broń, Arkę Rodzaju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rose Tyler podróżuje z Doktorem Who w czasie i przestrzeni. Wspólnie zapobiegają katastrofom, mającym na celu zgładzenie ludzkości i Ziemi. Walczą z odwiecznymi pozaziemskimi wrogami Doktora. Oprócz tego starają się poznać historię tajemniczej organizacji "Torchwood", która przed wieloma laty weszła w posiadanie potężnej technologii obcych.

W tym odcinku

Po opanowaniu całej Ziemi cybermeni, czyli roboty z ludzkim mózgiem, muszą zmierzyć się z Dalekami, którzy przybyli z innego wymiaru i również chcą sobie podporządkować planetę ludzi. Dalekowie, odwieczni wrogowie Doktora Who, uruchamiają swoją tajemniczą broń, Arkę Rodzaju. Nawet specjaliści z Instytutu Torchwood nie potrafili jej otworzyć. Doktor Who, Rose Tyler, jej matka oraz przybyły z równoległego świata ojciec stają przed dramatycznym i ostatecznym wyborem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)