Doktor Foster 2 (6)

Doktor Foster 2 (6)

(Doctor Foster)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2016   od 12 lat
Występują:Suranne Jones, Tom Taylor, Bertie Carvel, Thusitha Jayasundera
W skrócie:Gdy dwa lata temu doktor Gemma Foster (Suranne Jones) odkryła zdrady męża, ten zdecydował się opuścić miasto. Życie Gemmy znów się jednak rozpadnie. Simon powróci do jej życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doktor Foster (Suranne Jones), atrakcyjna i odnosząca sukcesy kobieta, dwa lata temu odkryła, że całe jej życie było zbudowane na kłamstwie. Gdy na szaliku męża odnalazła długi blond włos, nie miała żadnych wątpliwości. Teraz kobieta próbuje ułożyć sobie życie na nowo i wyrzucić z pamięci bolesne wspomnienia. W nieoczekiwanym momencie Simon jednak powraca, a życie doktor Foster znów się rozpadnie.

W tym odcinku

Gdy dwa lata temu doktor Gemma Foster (Suranne Jones) odkryła zdradę męża, ten zdecydował się opuścić miasto. Po tym czasie Simon (Bertie Carvel) wraz z Kate (Jodie Comer) i córeczką wracają do Parminster do ich nowego domu. Zapraszają też starych znajomych na przyjęcie weselne. Mężczyzna chciałby, by na uroczystości był również Tom (Tom Taylor), jego syn z poprzedniego związku. Tymczasem Gemma wchodzi w bliższą relację z Jamesem, jej pacjentem i nauczycielem ze szkoły Toma. Lekarka postanawia zabrać nowego znajomego na przyjęcie byłego męża. Ku zaskoczeniu kobiety Tom postanawia zamieszkać z ojcem.

Występują (pokaż wszystkich)