Doktor Becker 2 (20)

Doktor Becker 2 (20)

6.7/10

(Becker 2: One Angry Man)

serial komediowy USA 1999-2000   od 12 lat
Występują:Ted Danson, Hattie Winston, Shawnee Smith, Alex Désert
Reżyseria:Andy Ackerman
W skrócie:Becker zostaje powołany na kandydata na przysięgłego. Chce zrezygnować. Gdy okazuje się to niemożliwe, wpada w złość. Ostatecznie nie zostaje powołany na ławnika, co tylko potęguje wściekłość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazujący losy Johna Beckera, porywczego i nieprzyjemnego lekarza, który bez reszty oddaje się swojej pasji niesienia pomocy innym ludziom. Pomimo szorstkiej powierzchowności John posiada złote serce i jest w stanie zrobić wszystko dla swoich pacjentów, nawet jeśli oni sami tego nie chcą. Ulubionym miejscem mężczyzny jest okoliczna restauracja prowadzona przez Reggie, która jest skazana na wysłuchiwanie ciągłych tyrad przyjaciela. W serialu pojawia się także niewidomy Jake, właściciel kiosku, który z biegiem czasu uodpornił się na ciągłe narzekania Beckera oraz Boba, irytującego przyjaciela głównego bohatera z lat szkolnych. Jedną z ważniejszych osób w życiu Johna jest także Margaret, naczelna pielęgniarka, która wykonuje swoją pracę pomimo ciągłych humorów szefa i błędów nieco oderwanej od rzeczywistości pielęgniarki Lindy.

W tym odcinku

Becker zostaje powołany w charakterze kandydata na przysięgłego. Chce zrezygnować z tej funkcji. Gdy okazuje się to niemożliwe, wpada w złość. Ostatecznie nie zostaje powołany na ławnika, co tylko potęguje jego wściekłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)