Doktor Becker 2 (18)

Doktor Becker 2 (18)

6.7/10

(Becker 2: For Whom the Toll Calls)

serial komediowy USA 1999-2000   od 12 lat
Występują:Ted Danson, Hattie Winston, Shawnee Smith, Alex Désert
Reżyseria:Andy Ackerman
W skrócie:Becker jest zaskoczony wysokością rachunku za telefon. Okazuje się, że cenę za usługę podniosło tajemnicze połączenie do Kalifornii. Reggie jest zła, że nie została zaproszona na ślub znajomych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazujący losy Johna Beckera, porywczego i nieprzyjemnego lekarza, który bez reszty oddaje się swojej pasji niesienia pomocy innym ludziom. Pomimo szorstkiej powierzchowności John posiada złote serce i jest w stanie zrobić wszystko dla swoich pacjentów, nawet jeśli oni sami tego nie chcą. Ulubionym miejscem mężczyzny jest okoliczna restauracja prowadzona przez Reggie, która jest skazana na wysłuchiwanie ciągłych tyrad przyjaciela. W serialu pojawia się także niewidomy Jake, właściciel kiosku, który z biegiem czasu uodpornił się na ciągłe narzekania Beckera oraz Boba, irytującego przyjaciela głównego bohatera z lat szkolnych. Jedną z ważniejszych osób w życiu Johna jest także Margaret, naczelna pielęgniarka, która wykonuje swoją pracę pomimo ciągłych humorów szefa i błędów nieco oderwanej od rzeczywistości pielęgniarki Lindy.

W tym odcinku

Becker jest zaskoczony wysokością rachunku za telefon. Składa reklamację. Okazuje się, że cenę za usługę podniosło tajemnicze połączenie do Kalifornii. Reggie jest zła, że nie została zaproszona na ślub znajomych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)