Dobranocka za oceanem: Tajemnica szyfru Marabuta: Zdrada i fałsz (6)

serial animowany Polska 1978   b.o.
Reżyseria:Maciej Wojtyszko
W skrócie:Gluś razem z rodziną Tarapatów wraca do swojej norki. Musi poddać ich kwarantannie z powodu przeziębienia. Tymczasem Kameleon Super, który przybrał postać Bromby, zbliża się do miasta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zostaje porwany reżyser filmowy Gluś. Śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia prowadzi dwoje słynnych detektywów - pies Kajetan Chrumps i kot Makawity. Niestety, dochodzenie nie przynosi rezultatów. Na szczęście zaginiony wraca i przyprowadza ze sobą Tarapata z dziećmi. Okazuje się, że Tarapat ma duże problemy - musi uciekać przed kameleonem Super, który jest w stanie przybrać każdą postać. To jednak nie koniec niezwykłych wydarzeń - wkrótce z poszukiwań Glusia wraca Bromba. Uporządkowana i opanowana miernicza bardzo się zmieniła - stała się porywcza i twierdzi, że Tarapaty są nosicielami zarazków. Na domiar złego para zakochanych - Malwinka i poeta Fikander zaczynają się kłócić i po raz pierwszy rozstają się.

W tym odcinku

Reżyser Gluś razem z rodziną Tarapatów - swoimi byłymi porywaczami, a obecnie najlepszymi przyjaciółmi - wraca do norki. Na miejscu musi poddać ich kwarantannie z powodu przeziębienia. Tymczasem kameleon Super, który przybrał postać Bromby, zbliża się do miasta. Przechytrzył parę detektywów - Kajetana Chrumsa i kota Makawitego. Teraz zamierza siać wśród mieszkańców zamęt i przerażenie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także