Dobranocka za oceanem: Rodzina Treflików: Duch (30)

serial animowany Polska 2016   b.o.
W skrócie:W sąsiedztwie rodziny mieszka para królewska, która przechadza się w koronach i jeździ karetą, ale - niczym zwykli ludzie - robi zakupy w sklepie. Niedaleko można też spotkać wynalazcę pana Robobota.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o przygodach sympatycznej rodzinki: mamy, taty, sześcioletniej Treflinki i czteroletniego Treflika. Dzieci mają także dziadka i babcię, którzy ich odwiedzają. W filmie pojawia się również dozorca pan Jareczek, który śpiewa i gra na gitarze, oraz jego wnuczek Gonduś.

W tym odcinku

W sąsiedztwie rodziny mieszka para królewska, która przechadza się w pięknych szatach, koronach i jeździ karetą, ale - niczym zwykli ludzie - robi zakupy w sklepie spożywczym. Niedaleko można też spotkać pana Robobota, małego wynalazcę. Czasami pojawia się również Ciocia, przedstawiana jako czarownica, gdyż lata na miotle. Dzieci zgadzają się pomóc i przynieść z jej domu magiczny przedmiot. Ten jest przerażający, ale dzieci pokonują strach i wykonują zadanie. Jednocześnie pomagając Duchowi, który mieszka w domu Cioci.

Zobacz także