Dobranocka za oceanem: Pamiętnik Florki 2: Niebo (16)

serial animowany Polska 2015   b.o.
W skrócie:Ryjówka jest zafascynowana kolorami nieba i kształtami chmur. Jej obserwacje przerywa nadejście burzy. Również atmosfera w domu robi się nieprzyjemna, gdyż rodzice zaczynają się kłócić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie małej ryjówki, bacznej obserwatorki rzeczywistości. Florka lubi wszystko samodzielnie sprawdzić, nie dowierzając zawsze dorosłym. Zadaje dużo pytań, czasem dziwi się nawet najprostszym rzeczom, ale dzięki nowym doświadczeniom wciąż zdobywa wiedzę i wyciąga wnioski. Uczy się także rozumieć własne emocje - strach, zazdrość, zachwyt, rozczarowanie czy wstyd. Rodzice nie zawsze rozumieją jej problemy. Florka czuje się jednak kochana, co daje jej wiarę we własne możliwości. Tym razem ryjówka m.in. opiekuje się rybką, usiłuje skłonić bliskich do zakupu wymarzonej lalki, wybiera się z mamą na zakupy, odwiedza muzeum i walczy z nudą.

W tym odcinku

Florka jest zafascynowana zmieniającym się kolorami nieba i chmurami o zaskakujących kształtach. Jej obserwacje przerywa nadejście burzy. Również atmosfera w domu robi się nieprzyjemna, bowiem rodzice zaczynają się ze sobą spierać. Przestraszona ryjówka chowa się pod kołdrę. Obawia się, że burza i kłótnia nigdy się nie skończą. W końcu jednak pojawia się tęcza. Florka dowiaduje się, że burze są czasem potrzebne, żeby oczyścić powietrze.

Zobacz także