Dlaczego ja?: Pytanie o winę (746)

Dlaczego ja?: Pytanie o winę (746)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Maja Witkowska martwi się zachowaniem swojego męża. Andrzej coraz bardziej zamyka się w sobie. Kobieta odkrywa, że zwolnił się z pracy, a jedna z jego współpracownic popełniła samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Maja Witkowska martwi się zachowaniem swojego męża. Andrzej wraca do domu z podbitym okiem, potem odmawia wyjazdu na wspólne wczasy i z każdą chwilą wydaje się coraz bardziej zamknięty w sobie. Maja chce sprawdzić, czy mąż nie miał ostatnio problemów w pracy. Dowiaduje się, że Andrzej kilka dni wcześniej zwolnił się z firmy, a niedawno jedna z jego współpracownic, Melania Krzywczak, popełniła samobójstwo. Kobieta zastanawia się, czy zmarła nie była kochanką Andrzeja. Postanawia śledzić męża.

Zobacz także