Dlaczego ja?: Panna młoda wątpi w swoją teściową (773)

Dlaczego ja?: Panna młoda wątpi w swoją teściową (773)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Olaf w swoje 35. urodziny oświadcza się swojej dziewczynie Katarzynie. Ona mówi 'tak', za to jego matka mdleje. Olaf i rodzice Katarzyny chcą wzywać lekarza, ale Kasia podejrzewa, że kobieta udaje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Olaf Konopka w swoje 35. urodziny oświadcza się swojej dziewczynie Katarzynie Waligórskiej. Ona mówi "tak", za to jego matka, Mirosława Konopka, mdleje. Olaf i rodzice Katarzyny chcą wzywać lekarza, ale Katarzyna podejrzewa, że kobieta udaje. Z tego powodu dochodzi do pierwszego spięcia świeżo zaręczonych. Wkrótce Katarzyna podsłuchuje rozmowę Olafa i jego matki, która prosi go, żeby się z nią nie żenił i wrócił do swojej byłej dziewczyny, Kamili Śliwińskiej. Dochodzi do kłótni między dwoma kobietami. Olaf również żąda, aby jego matka w końcu zaakceptowała Katarzynę. Mirosława przeprasza dziewczynę i proponuje, że pomoże jej w przygotowaniach do ślubu. To, co dla Olafa jest imponujące, dla Katarzyny staje się prawdziwym horrorem. Przyszła teściowa chce, żeby przyjęła chrzest czy założyła jej suknię ślubną. Kiedy najlepsza przyjaciółka Katarzyny niszczy strój, konflikt się zaostrza.

Zobacz także