Dlaczego ja?: Naiwny sprzątacz ulic daje się wciągnąć w romans online (774)

Dlaczego ja?: Naiwny sprzątacz ulic daje się wciągnąć w romans online (774)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Policja zostaje poinformowana przez przerażoną matkę, że na placu zabaw znajduje się ekshibicjonista. Na miejscu funkcjonariusze znajdują sprzątacza ulic, który zupełnie nagi utknął na trampolinie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Policja zostaje poinformowana przez przerażoną matkę, że na placu zabaw znajduje się ekshibicjonista. Na miejscu funkcjonariusze znajdują 20-letniego sprzątacza ulic Mikołaja Andrzejewskiego, który zupełnie nagi utknął na trampolinie. Ratownicy pogotowia i policja muszą uwolnić rannego mężczyznę. Wychodzi na jaw, że chłopak chciał sobie zrobić nagie zdjęcie na trampolinie dla nieznajomej kobiety poznanej w internecie i tak wpadł w tarapaty. Bliscy wyśmiewają się z chłopaka. Jego koleżanka, Martyna, ma złe przeczucie. Twierdzi, że profilem tajemniczej internautki kryje się ktoś inny i chce to udowodnić Mikołajowi. Wkrótce okazuje się, że to dziewczyna do wynajęcia. Podczas spotkania zaprzecza jakoby znała Mikołaja. Być może za oszustwem stoi Adam, kolega Mikołaja z pracy, który bardzo go nie lubi...

Zobacz także