Dlaczego ja?: Kobieta dowiaduje się, że jej zaginiona siostra jest w więzieniu (775)

Dlaczego ja?: Kobieta dowiaduje się, że jej zaginiona siostra jest w więzieniu (775)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Paulina dowiaduje się, że jej siostra przebywa w areszcie. Wkrótce ustala, że Marzena sprzeniewierzyła prawie 14 000 złotych. Podczas spotkania w więzieniu krewna nie udziela żadnych wyjaśnień.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Paulina Karczyńska chce złożyć zgłoszenie o zaginięciu, ponieważ jej siostra Marzena Ptaszyńska dwa dni temu miała randkę w ciemno i od tego czasu nie można się do niej dodzwonić. Dowiaduje się, że Marzena siedzi w areszcie. Paulina z pomocą swojego męża Sylwestra szuka partnera kobiety z randki w ciemno, Karola Rakowieckiego. Okazuje się, że jest on żonaty. Wkrótce Paulina ustala, że jej siostra sprzeniewierzyła prawie 14 000 złotych z ich wspólnej cukierni. Podczas spotkania w więzieniu nie chce mówić i nie udziela żadnych wyjaśnień. Niedługo potem Paulina dowiaduje się z gazety, że trzy tygodnie temu właściciel sklepu meblowego został zamordowany w swoim domu i okradziony, a główna podejrzana w tej sprawie, 32-letnia kobieta, została zatrzymana. Paulina podejrzewa, że chodzi o jej siostrę.

Zobacz także