Dlaczego ja? (904)

Dlaczego ja? (904)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Od sześciu miesięcy Beata pracuje w kuchni cateringowej. Warunki pracy są tam skandaliczne. Gdy koleżanka wylewa zawartość garnka na podłogę, szef kuchni chce wykorzystać resztki mięsa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Od sześciu miesięcy Beata pracuje w kuchni cateringowej, która zaopatruje przedszkola i domy spokojnej starości. Warunki pracy są tam skandaliczne. Gdy jej koleżanka, Klaudia, niechcący odrywa uchwyt od garnka, gorąca zawartość wylewa się na stopy Beaty i podłogę. Szef kuchni, Tomasz Kowal, chce wykorzystać resztki mięsa, które wylądowały na podłodze. Beata sprzeciwia się temu. Następnego dnia Klaudia, która przebywa na zwolnieniu lekarskim, pod presją Tomasza przychodzi do pracy. Kilka dni później kobieta staje się ofiarą kolejnego wypadku w pracy. Stając na drabinie, ta zapada się pod jej ciężarem. Klaudia doznaje poważnego urazu kręgosłupa i musi udać się do szpitala. Szef kuchni obwinia Beatę o spowodowanie tego wypadku, mimo że ona nie ma z tym nic wspólnego.

Zobacz także